Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

Zdjęcie z dnia taiji i qiongu

Relacja ze Światowego Dnia Taiji i Qigongu 2022

Była to już dziewiąta, wspólna celebracja Światowego Dnia Taiji I Qigongu w pięknej, wiosennej scenerii parku Łazienek Królewskich. Każdego roku, w ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na (…)

Jarmark kreatywności w Ogrodzie Saskim

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych już po raz trzeci Fundacja Dantian miała przyjemność uczestniczyć w obchodach tego święta w Ogrodzie Saskim. Ten wyjątkowy dzień (co pokazuje filmik ze spotkania) (…)

3 latka Fundacji Dantian !

Aż łezka się kręci ze wzruszenia i dumy: 15 maja 2014 roku nasza Fundacja postawiła swoje pierwsze kroki, a więc dziś mamy już TRZY LATKA! Jest co wspominać i czym się (…)

Wiosno – ach to Ty! Otwieranie pięciu bram :)

W poniedziałek w Muzeum Azji i Pacyfiku zawitała do nas wiosna. Przyniósł ją Krzysiu „KO” Operacz, który przećwiczył z nami cały zestaw qigongu otwierającego Pięć Bram, przemywający szpik kostny oraz (…)

Program na luty – ciekawi zaproszeni goście!

Przypominamy, że w drugiej połowie lutego nasze  warsztaty qigongu w Muzeum Azji i Pacyfiku będą prowadzić interesujący zaproszeni goście 🙂 Oto, co nas jeszcze czeka w tym miesiącu: Poniedziałek 13.02, godz. 18.00. QIGONG NA SERCE– (…)

Ruch w bezruchu czyli medytacja stojąca

Tradycyjnie, jak w każdy poniedziałek, w muzeum Azji i Pacyfiku spotkaliśmy się na prozdrowotnych ćwiczeniach. Tym razem tematem zajęć była medytacja stojąca. Ten sposób aktywności znany jest także pod chińską (…)

Dzień Seniora w Ogrodzie Saskim