QiFit FESTIVAL | II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU | MAiP ul. Solec 24, 8-9 października

W drugi weekend października zapraszamy na wydarzenie, którego w Polsce jeszcze nie było! Festiwal Energii Świadomego Ruchu, lokalnie w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie oraz na żywo, online w (…)

GRUPA POCZĄTKUJĄCA TAIJI | L.O. M. Konopnickiej, ul. Madalińskiego 22 | wtorki i czwartki godz. 18.30

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

EFT TAPPING | TECHNIKA OPUKIWANIA CIAŁA | 20.05.22 godz. 18.30 | MDK, ul. Łazienkowska 7

EFT Tapping to metoda pracy z ciałem, emocjami i umysłem. Bezbolesna, będąca też prostym sposobem leczenia. Na zajęciach dowiesz się dlaczego najlepiej zajmować się sobą kompleksowo oraz jak bardzo ciało, emocje i umysł idą (…)

ÓSME URODZINY FUNDACJI DANTIAN | ĆWICZYMY I ŚWIĘTUJEMY | Łazienki Królewskie | 15.05.22 godz. 9.00