Harmonia i energia w Puszczy Białowieskiej – wrześniowy staż taiji za nami!

Czy można poznać formę Starego Stylu Yang w trzy dni? Przećwiczyć i opanować formy szabli i miecza w cztery doby? Czy jest to tak naprawdę możliwe? Oczywiście, że nie! Nigdy (…)

Wiatr, którego nie widać i Brokat co upłynnia i rozgrzewa ciało

W połowie lipca, po rocznej przerwie, Fundacja Dantian wróciła do Domu Przebudzeń w Porąbce. Tydzień wypełniony ćwiczeniami, widokiem na wzgórza i wglądem w siebie, był wyjątkową okazją do poszerzenia swoich (…)

Urodzinowa dziewiątka – działo się, działo!

Dziewięć lat to mało i wiele… Zleciało jak mgnienie oka, choć to już prawie pół pokolenia, a dla kogoś kto dopiero rozpoczął swoją praktykę, to dość odległa perspektywa ćwiczeń z (…)

Nasze tygrysy w Biarritz

Lutowy świt, tuż przed szóstą rano, na lotnisku spotyka się Specjalna Trzynastka. Tym razem rusza z Polski w Świat. To nasza Ekipa Tygrysów, przygotowanych do międzynarodowego szkolenia z szabli taiji (…)

Do wiosny jeszcze chwila, czyli jak dbać o swoje energetyczne zasoby?

WARSZTATY WYJAZDOWE W 2023 ROKU | STUDIO BURDĄG – Jedwabno | DOM PRZEBUDZEŃ – Porąbka „Jesteś, tym o czym myślisz”  mówi Brian Tracy. Świadomy rozwój oparty jest na odkrywaniu prawdy o sobie, o sposobie (…)

SPACERUJEMY NA ZDROWIE | twoja rutyna twoją profilaktyką

TWOJA RUTYNA ZIMOWA – REGULARNE ZAJĘCIA QIGONGU | MAiP, ul. Solec 24 | poniedziałki, godz. 18.30 Wolisz zajęcia stacjonarne? Wspaniale! Wróciliśmy z regularnymi zajęciami do zaprzyjaźnionego Muzeum Azji i Pacyfiku. (…)

Relacja z warsztatów w Porąbce!

Za nami warsztaty “Wibrujące organy” w Domu Przebudzeń w Porąbce. W trakcie warsztatów harmonizowaliśmy pracę organów wewnętrznych, rozumianych nie anatomicznie, a funkcjonalnie, zgodnie z Klasyczną Medycyną Chińską. Uwzględniając w jakich (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

Zdjęcie z dnia taiji i qiongu

Relacja ze Światowego Dnia Taiji i Qigongu 2022

Była to już dziewiąta, wspólna celebracja Światowego Dnia Taiji I Qigongu w pięknej, wiosennej scenerii parku Łazienek Królewskich. Każdego roku, w ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na (…)