SPACERUJEMY NA ZDROWIE | twoja rutyna twoją profilaktyką

TWOJA RUTYNA ZIMOWA – REGULARNE ZAJĘCIA QIGONGU | MAiP, ul. Solec 24 | poniedziałki, godz. 18.30 Wolisz zajęcia stacjonarne? Wspaniale! Wróciliśmy z regularnymi zajęciami do zaprzyjaźnionego Muzeum Azji i Pacyfiku. (…)

Relacja z warsztatów w Porąbce!

Za nami warsztaty “Wibrujące organy” w Domu Przebudzeń w Porąbce. W trakcie warsztatów harmonizowaliśmy pracę organów wewnętrznych, rozumianych nie anatomicznie, a funkcjonalnie, zgodnie z Klasyczną Medycyną Chińską. Uwzględniając w jakich (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

Zdjęcie z dnia taiji i qiongu

Relacja ze Światowego Dnia Taiji i Qigongu 2022

Była to już dziewiąta, wspólna celebracja Światowego Dnia Taiji I Qigongu w pięknej, wiosennej scenerii parku Łazienek Królewskich. Każdego roku, w ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na (…)