Taiji i Nowy Rok Chiński w Muzeum Azji i Pacyfiku – wtorek 5.02 i piątek 8.02.2019

Zapraszamy w najbliższy wtorek 05.02, o godzinie 18.00, na prelekcję „Teoria i praktyka taiji”, do Muzeum Azji i Pacyfiku, który wygłosi Jan Gliński, nauczyciel ósmej generacji Starego Stylu Yang Taiji Quan (Yangjialaojia (…)

Warsztaty z Mistrzem Ly – 16/17 czerwca – mini relacja

Na terenie kompleksu hotelowo-pałacowego w Sulisławiu, już od 11 czerwca, trwa intensywny trening ekip przybyłych z Francji, Niemiec, Danii i Polski. Jutro, 15.06, dołączy do nas 130 adeptów tajwańskich i 20 bułgarskich, (…)

Podsumowanie stażu szabli z Mistrzem Ly

To był wspaniały tydzień wypełniony nauką formy szabli naszego Starego Stylu Yang. Przepełniony ekscytującymi chwilami, ale i bólami mięśni i głowy od wrażeń i zadań. Dzięki dużej ilości godzin treningów (…)

3 latka Fundacji Dantian !

Aż łezka się kręci ze wzruszenia i dumy: 15 maja 2014 roku nasza Fundacja postawiła swoje pierwsze kroki, a więc dziś mamy już TRZY LATKA! Jest co wspominać i czym się (…)

Mistrz Ly w Polsce!

Drodzy Adepci! Mistrz Ly z żoną Marianne wylądowali dziś na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie. Przywitaliśmy naszych wspaniałych gości po staropolsku chlebem i solą – co im bardzo zasmakowało, a następnię (…)

Spotkanie z Książką…Nowe odczytanie taijiquan