Wiosenne porządki – budzimy kreatywne rozwiązania!

Problemy stwarzają możliwości. Pierwsza zasada kaizen. KAIZEN | JAPOŃSKI TERMIN OZNACZAJĄCY ZMIANĘ NA LEPSZE | zmieniamy myślenie na wiosnę Kaizen to stopniowe i długoterminowe podejście do osiągnięcia małych, narastających zmian (…)

Program na grudzień

W ostatnim już miesiącu bogatego w wydarzenia 2017 roku, zapraszamy na  następujące zajęcia i spotkania: W środę, 6 grudnia, odsłonięcie tablicy upamiętniającej dyrektora Andrzeja Wawrzyniaka w Muzeum Azji i Pacyfiku – zajęcia qigongu odwołane (…)

3 latka Fundacji Dantian !

Aż łezka się kręci ze wzruszenia i dumy: 15 maja 2014 roku nasza Fundacja postawiła swoje pierwsze kroki, a więc dziś mamy już TRZY LATKA! Jest co wspominać i czym się (…)

Ćwiczenia dla DOJRZAŁYCH – relacja!

Coś co nas porusza, to świadomy ruch i to dla wszystkich. To recepta na zdrowie i dobre samopoczucie oraz poczucie szczęścia dzięki byciu z innymi oraz nauczeniu się przebywania w harmonii (…)

Qigong dla dojrzałych

Zapraszamy wszystkich na drugą edycję Qigongu dla dojrzałych. Są to bezpłatne zajęcia z podstaw gimnastyki chińskiej dla każdego bez względu na wiek, wystarczy luźny stój i obuwie na miękkiej podeszwie. (…)