SPACERUJEMY NA ZDROWIE | twoja rutyna twoją profilaktyką

TWOJA RUTYNA ZIMOWA – REGULARNE ZAJĘCIA QIGONGU | MAiP, ul. Solec 24 | poniedziałki, godz. 18.30 Wolisz zajęcia stacjonarne? Wspaniale! Wróciliśmy z regularnymi zajęciami do zaprzyjaźnionego Muzeum Azji i Pacyfiku. (…)

Nowy rok szkolny z Fundacją Dantian

„Tam gdzie jest przepływ, tam jest zdrowie, gdzie przepływu brak,  pojawia się choroba” To proste, ruch wyzwala endorfiny!  Tam gdzie ruch, tam uśmiech i dobre samopoczucie.  Wystarczy wyjść z domu (…)

Relacja z przywitania Chińskiego Nowego Roku w MAiP

Kolejne spotkanie noworoczne w Muzeum Azji i Pacyfiku za nami. Rozpoczęło się ciekawie, dzięki dużej dawce wiedzy na temat różnych aspektów symboliki szczura w kulturach Wchodu i Zachodu, przygotowanej w formie (…)

Nowy Rok Chiński Szczura w MAiP 06.02 oraz program na luty 2020 w Studiu Dantian

Po raz kolejny, w czwartek 06 lutego, o 18.00, Fundacja Dantian razem z Muzeum Azji i Pacyfiku (Solec 24) organizują wspólną celebrację Nowego Roku Chińskiego. Tradycyjnie już spojrzymy na symbolikę tegorocznego zwierzęcia zodiaku (…)

Taiji i Nowy Rok Chiński w Muzeum Azji i Pacyfiku – wtorek 5.02 i piątek 8.02.2019

Zapraszamy w najbliższy wtorek 05.02, o godzinie 18.00, na prelekcję „Teoria i praktyka taiji”, do Muzeum Azji i Pacyfiku, który wygłosi Jan Gliński, nauczyciel ósmej generacji Starego Stylu Yang Taiji Quan (Yangjialaojia (…)

Podsumowanie stażu szabli z Mistrzem Ly

To był wspaniały tydzień wypełniony nauką formy szabli naszego Starego Stylu Yang. Przepełniony ekscytującymi chwilami, ale i bólami mięśni i głowy od wrażeń i zadań. Dzięki dużej ilości godzin treningów (…)

Zaczęliśmy Rok Ziemnego Psa !

W „naszą” środę, 14 lutego, w Muzeum Azji i Pacyfiku, spotkaliśmy się w licznym gronie w wigilię Nowego Roku Psa, która wypadła wyjątkowo zarówno w Środę Popielcową, jak i w (…)

Program na grudzień

W ostatnim już miesiącu bogatego w wydarzenia 2017 roku, zapraszamy na  następujące zajęcia i spotkania: W środę, 6 grudnia, odsłonięcie tablicy upamiętniającej dyrektora Andrzeja Wawrzyniaka w Muzeum Azji i Pacyfiku – zajęcia qigongu odwołane (…)