Marsz Guolin plus

Poprzez różnorodne formy działalności, Fundacja Dantian od szeregu lat stara się dołożyć swoją cegiełkę, zwłaszcza w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Widząc ciągle rosnący odsetek ludzi z chorobami nowotworowymi, postanowiliśmy podzielić się (…)

Marsz Guolin plus

CHODZONY, ANTYRAKOWY QIGONG GUOLIN | JEDWABNO, STUDIO BURDĄG | warsztat wyjazdowy 25-30.09.22

Wśród tzw. chorób cywilizacyjnych, choroby nowotworowe są drugą, po chorobach układu krążenia, przyczyną zgonów na świecie. Podobnie jest i u nas. Kobiety w Polsce najczęściej chorują na raka piersi, a (…)