TYBETAŃSKI „MARSZ” LUNG-GOM-PA

Po naszym coniedzielnym, prozdrowotnym marszu w Łazienkach, jedna z jego uczestniczek, Alicja, napisała do mnie mail, zaczynający się od: „Odświeżony” przez Ciebie marsz afgański przypomniał mi jeszcze o innym sposobie (…)

Spacerujemy na zdrowie – twoja rutyna twoją profilaktyką

TWOJA RUTYNA ZIMOWA – REGULARNE ZAJĘCIA QIGONGU | MAiP, ul. Solec 24 | poniedziałki, godz. 18.30 Wolisz zajęcia stacjonarne? Wspaniale! Wróciliśmy z regularnymi zajęciami do zaprzyjaźnionego Muzeum Azji i Pacyfiku. (…)

CHODZONY, ANTYRAKOWY QIGONG GUOLIN | JEDWABNO, STUDIO BURDĄG | warsztat wyjazdowy 25-30.09.22

Wśród tzw. chorób cywilizacyjnych, choroby nowotworowe są drugą, po chorobach układu krążenia, przyczyną zgonów na świecie. Podobnie jest i u nas. Kobiety w Polsce najczęściej chorują na raka piersi, a (…)

QIGONG CHODZONY | DWA KOLEJNE PIĄTKI | początek 22.04.22 godz. 18.30 | MDK ul. Łazienkowska 7

Zapraszamy na kolejny cykl, tym razem będzie to „Chodzony Qigong” „Zanim człowiek zacznie się starzeć, starzeją się jego nogi” – to trafne chińskie przysłowie skłania do refleksji, dlaczego warto dbać (…)