CHODZONY, ANTYRAKOWY QIGONG GUOLIN | JEDWABNO, STUDIO BURDĄG | warsztat wyjazdowy 25-30.09.22

Wśród tzw. chorób cywilizacyjnych, choroby nowotworowe są drugą, po chorobach układu krążenia, przyczyną zgonów na świecie. Podobnie jest i u nas. Kobiety w Polsce najczęściej chorują na raka piersi, a (…)

Qigong chodzony w MDK

Zapraszamy na kolejny cykl, tym razem będzie to „Chodzony Qigong” „Zanim człowiek zacznie się starzeć, starzeją się jego nogi” – to trafne chińskie przysłowie skłania do refleksji, dlaczego warto dbać (…)

Qigong chodzony w MDK

QIGONG CHODZONY | DWA KOLEJNE PIĄTKI | początek 22.04.22 godz. 18.30 | MDK ul. Łazienkowska 7