Spacerujemy na zdrowie – twoja rutyna twoją profilaktyką

TWOJA RUTYNA ZIMOWA – REGULARNE ZAJĘCIA QIGONGU | MAiP, ul. Solec 24 | poniedziałki, godz. 18.30 Wolisz zajęcia stacjonarne? Wspaniale! Wróciliśmy z regularnymi zajęciami do zaprzyjaźnionego Muzeum Azji i Pacyfiku. (…)

Staż z Mistrzem Ly i adeptami francuskimi w Miętnym

Z wielką radością, między 23 a 28 października, wróciliśmy po siedmiu latach do Miętnego na staż z Mistrzem Ly i Mariannę Plouvier. W trakcie tych siedmiu lat przylatywali oni do (…)

PROGRAM DRUGIEGO OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU | MAiP ul. Solec 24, 8-9 października

Pełen program festiwalowy warsztatów, wykładów i prelekcji podczas QiFit Festival – II Ogólnopolski Festiwal Energii Świadomego Ruchu Weekend 8-9 października. SOBOTA, 8 października 10:10 Tomek i Anastazja Nowakowscy TAO NATURY (…)

GRUPA POCZĄTKUJĄCA TAIJI | L.O. M. Konopnickiej, ul. Madalińskiego 22 | wtorki i czwartki godz. 18.30

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

Trening weekendowy, adepci taiji w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Kto rano wstaje…

Kwiecień przywitał nas powrotem zimy w pięknej, zimowej scenerii Łazienek Królewskich i nasz poranny trening taiji i qigongu miał w sobie coś z magii. W teorii Pięciu Elementów (Pięciu Żywiołów, Pięciu (…)

Pierwsze w historii naszego stylu egzaminy online za nami!

Czy to możliwe, aby nauczyć się tradycyjnego, trudnego Starego Stylu Yang Taiji online? Aby pojąć cały ogrom wiedzy bez bezpośredniego kontaktu między nauczycielem, a uczniem? Raczej się nie da i (…)

Taniec i sztuki walki

Zaproszenie na spektakl z okazji 5 – lecia Fundacji Dantian

Już w najbliższą sobotę, w OCH-Teatrze będziemy mieli okazję świętować nasze pięć latek, w zdrowiu, harmonii, z Energią Świadomego Ruchu. Był to czas pełen pracy, wrażeń i emocji, ważny dla (…)

Światowy Dzień Taiji i Qigongu z Fundacją Dantian: sobota, 27 kwietnia 2019, godz. 10.00, Park Wielkopolski (Stara Ochota)

W ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10:00, miłośnicy i sympatycy Taiji i Qigongu z całego świata, zbierają się w plenerze, aby przybliżyć wszystkim ideę ćwiczeń pomagających korzystać z olbrzymich dobrodziejstw Qi (…)

Zostań Przyjacielem Fundacji Dantian w 2019 roku. Zaś przed nami kolejny ciekawy miesiąc!

Serdecznie dziękujemy wszystkim sympatykom i przyjaciołom Fundacji Dantian za przybycie do Muzeum Azji i Pacyfiku 8 lutego i wspólną celebrację Nowego Roku chińskiego pod znakiem Świni/Dzika. Było nam miło gościć (…)