GRUPA POCZĄTKUJĄCA TAIJI | L.O. M. Konopnickiej, ul. Madalińskiego 22 | wtorki i czwartki godz. 18.30

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy (…)

Zdjęcie z dnia taiji i qiongu

Relacja ze Światowego Dnia Taiji i Qigongu 2022

Była to już dziewiąta, wspólna celebracja Światowego Dnia Taiji I Qigongu w pięknej, wiosennej scenerii parku Łazienek Królewskich. Każdego roku, w ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na (…)

Trening weekendowy, adepci taiji w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Kto rano wstaje…

Kwiecień przywitał nas powrotem zimy w pięknej, zimowej scenerii Łazienek Królewskich i nasz poranny trening taiji i qigongu miał w sobie coś z magii. W teorii Pięciu Elementów (Pięciu Żywiołów, Pięciu (…)

Cztery dni z Mistrzami!

Jak ten czas szybko płynie… 7 czerwca 2020 roku odbyły się nasze pierwsze w historii Starego Stylu Yang Taiji egzaminy online, a 29 października 2021 już kolejne, tym razem na (…)

Co nowego w maju z Fundacją Dantian?

1.WIBRUJĄCE SERCE PUSZCZY 6 DNIOWE WARSZTATY QIGONGUSTARZYNA  17.07 – 23.07.2021 Jeśli czujesz że po stresach codziennego życia pragniesz “naładować akumulatory” wśród nieskażonej przyrody Puszczy Białowieskiej, ten wyjazd jest dla Ciebie.  Na kameralnych warsztatach, (…)

Nowy rok szkolny z Fundacją Dantian

„Tam gdzie jest przepływ, tam jest zdrowie, gdzie przepływu brak,  pojawia się choroba” To proste, ruch wyzwala endorfiny!  Tam gdzie ruch, tam uśmiech i dobre samopoczucie.  Wystarczy wyjść z domu (…)

Weekend z taiji w Paryżu

Jak było? Wspaniale. Jednocześnie ciężko, bolą mnie nogi, ale jestem szczęśliwa, wyćwiczona na najbliższe kilka dni. Spotkanie z Normanem Pradesem w Paryżu to nie bułka z masłem, to praca i (…)

Podróż do źródeł chińskich sztuk walki (3/4)

Przedostania odsłona z Chin już w najbliższą środę w MAiP o 18:00. Tym razem podróż do najstarszej z „Czterech Wielkich Starożytnych Stolic” – Xi’an, którą objechaliśmy wyjątkowo na rowerach, z ciekawostek, są (…)

Program na luty – ciekawi zaproszeni goście!

Przypominamy, że w drugiej połowie lutego nasze  warsztaty qigongu w Muzeum Azji i Pacyfiku będą prowadzić interesujący zaproszeni goście 🙂 Oto, co nas jeszcze czeka w tym miesiącu: Poniedziałek 13.02, godz. 18.00. QIGONG NA SERCE– (…)