Święto Podwójnego Yang podczas jesiennych spotkań z qigongiem w Muzeum Azji i Pacyfiku

Czym jest gwiazdozbiór, czy tylko układem gwiazd na niebie? Co Księga Przemian ma wspólnego ze Świętem Podwójnego Yang oraz qigonigiem? Czy można zetnkąć się z magią, alchemią praktykując ćwiczenia ruchowe? (…)

III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU

III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU jest za nami. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i liczny udział. Szybko minęły te dwa dni wypełnione warsztatami, prelekcjami i pokazami. Dały one wszystkim zainteresowanym (…)

Do wiosny jeszcze chwila, czyli jak dbać o swoje energetyczne zasoby?

WARSZTATY WYJAZDOWE W 2023 ROKU | STUDIO BURDĄG – Jedwabno | DOM PRZEBUDZEŃ – Porąbka „Jesteś, tym o czym myślisz”  mówi Brian Tracy. Świadomy rozwój oparty jest na odkrywaniu prawdy o sobie, o sposobie (…)

SPACERUJEMY NA ZDROWIE | twoja rutyna twoją profilaktyką

TWOJA RUTYNA ZIMOWA – REGULARNE ZAJĘCIA QIGONGU | MAiP, ul. Solec 24 | poniedziałki, godz. 18.30 Wolisz zajęcia stacjonarne? Wspaniale! Wróciliśmy z regularnymi zajęciami do zaprzyjaźnionego Muzeum Azji i Pacyfiku. (…)

Październik z Fundacją Dantian