Ogród Saski – przestrzenią ludzi ćwiczących w każdym wieku!

Za nami piękna, słoneczna niedziela w Ogrodzie Saskim, a więc idealne warunki do aktywnego uczczenia Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, tradycyjnie już sprawnie zorganizowanego przez Fundację „mali bracia Ubogich”. W największym skrócie – było (…)

Monety na kolanach czyli pozycja Mabu od najmłodszych lat!

Mamy już za sobą obchody Narodowego Dnia Sportu na Błoniach Stadionu Narodowego. Sobotnie popołudnie obfitowało testami sprawności narodu w różnych dyscyplinach i my również dołożyliśmy naszą małą cegiełkę! Na plenerowym stoisku Fundacji Dantian (…)

Ćwiczenia na pamięć – plener zdrowia w Jazdowie!

W niedzielne popołudnie w plenerze, pośród Domków Fińskich na ul. Ujazdów, nasza Fundacja Dantian wraz ze swoimi niezastąpionymi wolontariuszami już po raz drugi włączyła się do organizowanych przez stowarzyszenie „mali bracia (…)