PROGRAM DRUGIEGO OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU | MAiP ul. Solec 24, 8-9 października

Pełen program festiwalowy warsztatów, wykładów i prelekcji podczas QiFit Festival – II Ogólnopolski Festiwal Energii Świadomego Ruchu Weekend 8-9 października. SOBOTA, 8 października 10:10 Tomek i Anastazja Nowakowscy TAO NATURY (…)

GRUPA POCZĄTKUJĄCA TAIJI | L.O. M. Konopnickiej, ul. Madalińskiego 22 | wtorki i czwartki godz. 18.30

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)