Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!!   Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku (…)

EFT TAPPING | TECHNIKA OPUKIWANIA CIAŁA | 20.05.22 godz. 18.30 | MDK, ul. Łazienkowska 7

EFT Tapping to metoda pracy z ciałem, emocjami i umysłem. Bezbolesna, będąca też prostym sposobem leczenia. Na zajęciach dowiesz się dlaczego najlepiej zajmować się sobą kompleksowo oraz jak bardzo ciało, emocje i umysł idą (…)

Zdjęcie z dnia taiji i qiongu

Relacja ze Światowego Dnia Taiji i Qigongu 2022

Była to już dziewiąta, wspólna celebracja Światowego Dnia Taiji I Qigongu w pięknej, wiosennej scenerii parku Łazienek Królewskich. Każdego roku, w ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na (…)

Trening weekendowy, adepci taiji w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Kto rano wstaje…

Kwiecień przywitał nas powrotem zimy w pięknej, zimowej scenerii Łazienek Królewskich i nasz poranny trening taiji i qigongu miał w sobie coś z magii. W teorii Pięciu Elementów (Pięciu Żywiołów, Pięciu (…)

Warsztaty artystyczno-ruchowe dla seniorów

Muzeum Narodowe WYBRANE CZWARTKI, Al. Jerozolimskie 3, godz. 11.00 Poznaj i zrozum działa sztuki angażując wszystkie zmysły. Patrz uważniej, obserwuj przyrodę, siebie, rozwijaj się. Rzeźbiąc, malując, słuchając, poruszając się, odkryj (…)

Masaż brzucha | Prelekcja i warsztat, piątek, 4.10.2019, 18.00

Po raz kolejny zapraszamy na prelekcję (wstęp wolny) i warsztat (wcześniejszy zapis, cena 40 zł) dotyczące masażu wisceralnego brzucha według metody Ogułowa. Mamy już w tym wprawę i tym bardziej (…)

Nowy sezon prelekcji w Studiu Dantian od 27.09.2019 | Zaczynamy od Hashimoto!

Z radością informujemy, że wracamy po wakacjach do regularnych, piątkowych prelekcji w Studiu Dantian, zawsze wstęp wolny. Już w najbliższy piątek, 27.09.2019, o godz. 18.00, odbędzie się prelekcja mgr Anny Świtakowskiej, Dietetyk Klinicznej (…)