Treningi do końca sierpnia

W związku z zapytaniami, potwierdzamy że do końca sierpnia kontynuujemy następujące treningi:

• Park Skaryszewski, nad Stawem Kaczym, wtorki i piątki (18:30-20:00; zbiórka dla przychodzących pierwszy raz o 18:30 przy Pomniku Żołnierzy Radzieckich). Jak dotychczas, w Parku Skaryszewskim koncentrujemy się na doskonaleniu lub zapoznawaniu się ze Starym Stylem Yang Taiji Quan, przygotowując się do regularnych zajęć na jesieni. Ćwiczymy jeśli nie pada deszcz, choć przy malej mżawce możemy się schronić pod drzewami pobliskiego ogródka jordanowskiego.
  • W pozostałe dwa sierpniowe weekendy prowadzimy serię weekendowych warsztatów (sobota i niedziela, 10:00-12:00) w Łazienkach Królewskich. Ich ramowy program został umieszczony 13 lipca na naszym blogu oraz na portalu Łazienek http://www.lazienki-krolewskie.pl/edu,id,598,cat,7.html.
  • Od poniedziałku do piątku, między 7:30 a 8:00 rano, kontynuujemy ćwiczenia o charakterze dynamicznego qigongu w Łazienkach Królewskich. Spotykamy się na miejscu do leżakowania – trawniku na tyłach restauracji Belvedere. W razie deszczu – w namiocie w podkowie Podchorążówki.

Wszystkie wymienione wyżej zajęcia są bezpłatne i organizowane przez naszą niedawno założoną Fundację Dantian, a w przypadku ćwiczeń na terenie parku łazienkowskiego, organizowane są wspólnie z Łazienkami Królewskimi.

ZAPRASZAMY!

PS. O tym co się będzie działo od września, powiadomimy w tym tygodniu.