Taiji, grupa początkująca

LO im. M.Konopnickiej ul. Madalińskiego 22, Warszawa

UWAGA!  Grupa początkująca rozpoczęła naukę w październiku, jest już w trakcie nauki od kilku miesięcy.  Jeśli interesuje cię nauka Starego Styli Yang Taiji od początku, zapraszamy w październiku 2024 r.   Jeśli myślisz o tym żeby wejść na ścieżkę taiji, zapraszamy! Rusza grupa początkująca dla zainteresowanych i zmotywowanych, aby poznać wyjątkowy styl. Stary Styl Yang (…)

Taiji, grupa średnio- i zaawansowana

LO im. M.Konopnickiej ul. Madalińskiego 22, Warszawa

Poznanie długiej formy Starego Stylu Yang Taiji to początek drogi adepta. Jeśli myślisz że już umiesz, jesteś w błędzie. Taiji to sztuka życia, która nigdy się nie kończy. Nieustająco szlifujemy poszczególne ruchy, odkrywając coraz głębsze ich aspekty. Z zadziwieniem obserwujemy jak daleko może sięgać ta praktyka. W tym czasie niepostrzeżenia zmienia się ciało, harmonizuje umysł (…)

Qigong w DK Kadr

DK KADR Rzymowskiego 32, Wrszawa

W DK Kadr od lat ćwiczymy qigong z seniorami. Powstała, wraz z otwarciem Domu Kultury Retro Akademia, aktywizuje i uczy jak mieć się lepiej w swoim ciele z biegiem lat. Można dołączyć do zajęć, zapisując się przez stronę DK Kadr. Zapraszamy

Qigong w DK Kadr

DK KADR Rzymowskiego 32, Wrszawa

Taiji online

Zajęcia online, dla grupy średnio zaawansowanej. Sposób nauczania wymagający szczególnego zaangażowania i pracy własnej.Dla osób, które mają nieregularny tryb pracy, podróżują, albo mieszkają w innych miejscowościach.  Tym wszystkim osobom, kurs daje możliwość zapoznania się z tym niezwykłym stylem, ponieważ jesteśmy jedyną szkołą w Polsce, dokładnie tego stylu, mieszczącą się w Warszawie. Więcej o stylu  TUTAJ. (…)

Warsztaty artystyczno-ruchowe

Muzeum Narodowe Al. Jerozolimskie 3, Warszawa

Gest i obraz. Generowanie energii przez ćwiczenia i przelewanie jej na papier za pomocą pędzla do kaligrafii oraz tuszu, to świetna zabawa. Najpierw wspólnie poćwiczmy, żeby rozluźnić ciało, a potem udamy się do świata sztuki. Po zapoznaniu się z malarstwem z muzealnej kolekcji, spróbujemy sił w technice malowania tuszem. Jak zawsze przyda się wygodny strój, (…)

Taiji, grupa początkująca

Taiji, grupa średnio- i zaawansowana

Trening weekendowy

Jeśli chcesz spędzić aktywnie czas, w przyrodzie, zapraszamy na weekendowe, otwarte treningi do Łazienek Królewskich. O każdej porze roku, bez względu na pogodę ćwiczymy ciało i ducha :) wystarczy dostosować odpowiednio ubranie i buty. Zapraszamy zaawansowanych i niezaawansowanych. Zaczynamy Codziennym Rytuałem Zdrowia, ćwiczymy długą formę Starego Stylu Yang Taiji oraz formy z bronią.  Do zobaczenia (…)

Niedzielne marsze oddechowe

Łazienki Królewskie ul.Agrykola 1, Warszawa

Poprzez różnorodne formy działalności, Fundacja Dantian od szeregu lat stara się dołożyć swoją cegiełkę, zwłaszcza w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Widząc ciągle rosnący odsetek ludzi z chorobami cywilizacyjnymi, postanowiliśmy podzielić się z Wami wschodnioazjatyckimi technikami qigongu medycznego, o udokumentowanych – na Wschodzie i na Zachodzie – pozytywnych efektach w zapobieganiu pojawienia się chorób cywilizacyjnych jak również (…)