• To wydarzenie minęło.

Anatomia Sztuk Walki – dwudniowy warsztat

16 luty 2019 @ 10:00 - 17:00

Ćwiczysz aikido, karate, takewondo, bjj, wing tsun, dżudo, taiji czy capoeirę?

Chcesz dowiedzieć się, jak zbudowane jest ciało człowieka ćwiczącego sztuki walki? Jak pracują stawy, co nimi porusza, jak koordynowane są ruchy?
Czym jest legendarny kręgosłup, jaka jest jego funkcja i co z tego wynika dla sztuk walk?
Chcecie nauczyć się ćwiczeń, dzięki którym Wasze stawy będą sprawniejsze?
Chcecie wymienić doświadczenia z treningów, rozwiać mity i niedomówienia z zakresu anatomii?
Chcecie wiedzieć, skąd bierze się ból w sztukach walki i jak sobie z nim radzić oraz jak zapobiegać urazom, by ćwiczyć bezpiecznie?

Ten warsztat * jest dla WAS!

Prowadzący:
Bartłomiej Gajowiec, fizjoterapeuta, praktyk aikido, łączę te dwa światy w ciekawe projekty edukacyjne, założyłem Tenshin Aikido Global Polska – szkołę afiliowaną przy Tenshin Aikido Global Jaime Calderona z USA.

wpłaty z dopiskiem: Anatomia Sztuk Walki proszę dokonywać na konto Tenshin Aikido Global Polska nr 21 1160 2202 0000 0002 0919 5670 i przesyłanie zgłoszeń na info@tenshinaikido.pl wraz z potwierdzeniem wpłaty, dziękuję.

*Warsztaty będą rejestrowane na nośnikach, zgłaszający wyrażają zgodę na publikację wizerunku dla celów TAGP, warsztaty odbędą się przy minimalnej ilości osób 10.
Dla członków Tenshin Aikido Global Polska zniżka 40%.

Gdzie?

Studio Dantian, warszawska Ochota, ul. Słupecka 4/37