• To wydarzenie minęło.

Kurs Taiji – Łazienki Królewskie

9 maj 2021 @ 09:00 - 10:30

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

An event every week that begins at 09:00 on niedziela, repeating until 27 czerwiec 2021

120zł

Kurs Taiji Starego Stylu Yang dla grupy początkującejZapraszamy na zajęcia w niedziele od 9 maja o godz.9.00 – 10.00 do Łazienek Królewskich, przed Starą Kordegardę (będziemy ćwiczyć w plenerze).
???? CEL KURSU:
* Rozpoczniemy Codziennym Rytuałem Zdrowia, który stanowić będzie przygotowanie ciała do nauki długiej formy starego stylu Yang Taiji.
* Każdą kolejną niedzielę poznasz nowe sekwencje oraz będziesz utrwalać poprzednie.
* Uzyskasz bezpłatny dostęp do materiałów przygotowawczych czyli Codziennego Rytuału Zdrowia, aby móc praktykować pomiędzy lekcjami.
* Po zajęciach otrzymasz filmik z przerobionym na lekcji fragmentem formy, aby móc ćwiczyć pomiędzy spotkaniami.???? CO BĘDZIE CI POTRZEBNE?
* Zadbaj o wygodny strój oraz buty na płaskiej podeszwie.
* Zabierz coś do picia, bądź godzinę po posiłku
* Bądź dziesięć minut przed terminem rozpoczęcia zajęć, odetchnij, wyhamuj, naciesz oko widokiem przyrody.???? CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?
* Spotykamy się od 9 maja w NIEDZIELE o godzinie 9.00 w Łazienkach Królewskich przed Starą Kordegardą. Czas trwania – ok. 1 godziny, zajęcia mogą się przedłużyć, uwzględnij to.???? JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?
* Formą zapisu jest przelew w wysokości 120 zł (lub 30 zł w przypadku pojedynczych zajęć) o tytule: Kurs Taiji w Łazienkach na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta: 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082
* Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com. Pamiętaj, że wysyłany prosto z banku przelew nie ma adresata czyli ciebie, więc prosimy o mail, a my potwierdzimy, że jesteś wpisany na listę uczestników kursu.???? CENA
Miesięczny kurs – 120 zł
Możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach – 30 zł???? INSTRUKTOR
Marzena Maya Rostkowska
magister sztuki, scenograf, ilustrator, zawodowo graphic designer; hobbystycznie pisze i podróżuje. Trenuje indywidualnie pod kierunkiem Jana Glińskiego od 2011, zarówno taiji quan, jak i qigong. Uczestniczyła z powodzeniem w zawodach i zdawała egzaminy na kolejne stopnie kompetencji na międzynarodowych biennale Yang Jia Lao Jia (Starego Stylu Yang) Taiji Quan w Bułgarii (2011 r.), na Tajwanie (2013 r.) oraz we Francji (2015 r.), w Chinach (2017 r.), W Japonii (2019). Podczas XIX i XX Ogólnopolskiego Pucharu Taiji Warszawie (2015, 2016 r.) zdobyła srebrny oraz brązowy medal. Od 2018 jest certyfikowaną instruktorką z formy szabli i miecza Starego Stylu Yang. Zawodowo zajmuje się projektowaniem graficznym oraz tworzeniem oprawy medialnej dla Fundacji Dantian.

Data:
9 maj 2021