• To wydarzenie minęło.

ONLINE: ROLA POWIĘZI W PRACY Z CIAŁEM ORAZ TERAPIA BLIZN – PRELEKCJA

5 kwiecień 2020 @ 18:00 - 20:00

19 zł

Jak przynieść ulgę ciału pracując z powięzią? Zapraszamy na prelekcję, dzięki której poznasz metody pracy z tkanką powięziową: Rolfing® oraz Terapię Blizn wg metody ScarWork™. Prelekcję w Studio Dantian poprowadzi Anna Święcka-Głowacka.

〜 Bez względu na źródło pochodzenia bólu jest to doświadczenie dewastujące jakość życia cierpiącego człowieka. Przedstawione podczas prelekcji podejście reprezentuje niemedyczny i niefarmakologiczny sposób radzenia sobie z bólem, ale także ze sztywnością i napięciem wynikającymi z przebytej operacji, wypadku, traumy czy chronicznego stresu.

〜 Biorąc udział w prelekcji, dowiesz się:

czym jest Rolfing®. Poznasz tą holistyczną, manualną metodę pracy z ciałem koncentrującej się na tkance powięziowej, której celem jest uwolnienie głęboko zakorzenionych napięć oraz bólu.

czym jest terapia blizn ScarWork™ , czyli metoda pracy z bliznami pooperacyjnymi, po poparzeniach lub po chemioterapii. Dowiesz się, jak działa dotyk terapeuty w oparciu o zebrane dane naukowe oraz jakie przynosi korzyści i czego można się spodziewać.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PRELEKCJI ONLINE?

Inwestycja  – 19 zł

1. Formą zapisu jest przelew w wysokości 19 zł o tytule: ROLA POWIĘZI, TERAPIA BLIZN na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082
  2. Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com
  3. Dostaniesz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład
  4. Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 5 kwietnia dnia do godz. 15.00

W razie potrzeby, służymy pomocą ????

CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?

Czas trwania – 2 godziny

1. Spotykamy się o godzinie 18.00 ONLINE na platformie ZOOM.
  2. Pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM: https://zoom.us/join
  3. Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

PRELEKCJĘ POPROWADZI:

Anna Święcka-Głowacka – terapeutka Integracji Strukturalnej, znanej też jako Rolfing®. Zajmuje się również terapią blizn wg metody ScarWork™. Z wykształcenia jest socjologiem i menadżerem, ale w trakcie własnych zmagań ze zdrowiem i poszukiwania równowagi w życiu odkryła Rolfing, który stał się jej pasją i powołaniem. Interesuje ją holistyczne podejście do zdrowia człowieka, umożliwiające życie w poczuciu równowagi między ciałem, umysłem i duchem. Pomaga ludziom w utrzymaniu ich dobrostanu poprzez poszerzenie świadomości ciała i umysłu w trakcie terapeutycznej pracy z ciałem, uwalniającej od głęboko zakorzenionych w powięzi napięć, bólu, niezdrowych wzorców postawy. Jest absolwentką szkoły European Rolfing® Association w Monachium, filii Rolf® Institute w Boulder, USA. Ukończyła warsztat wprowadzający do pracy z traumą wg psychofizjologicznej metody leczenia objawów traumy i łagodzenia chronicznego stresu – Somatic Experiencing®(SE).

Zapraszamy!

Data: