Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Piknik „Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom dla psów bezdomnych”

2 lipiec 2017 @ 11:00 - 16:00

|Powtarzające się Wydarzenie (Zobacz wszystkie)

Free

Serdecznie zapraszamy na Piknik „Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom dla psów bezdomnych”. Piknik odbędzie się w dniu 2 lipca 2017 r. w godzinach 11:00-16:00 na Polu Mokotowskim. Będzie to piąty Piknik organizowany przez nasze Stowarzyszenie w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Dogoterapii.

Motywem przewodnim wydarzenia będzie pomoc psom w potrzebie. Głównym celem Pikniku jest zwiększenie świadomości społecznej i odpowiedzialności ludzi w stosunku do psów, w tym psów bezdomnych, a także promocja adopcji i mądrego kupowania psów. Podczas wydarzenia będziemy przekazywać wiedzę o potrzebach psiej psychiki oraz bardziej ogólną wiedzę na temat psów.

Odpowiadając na miłe zaproszenie organizatorów, koło 12.30 wykonamy krótki pokaz qigongu i taijiquan – w końcu i czworonogi mogą skorzystać z energii świadomego ruchu 🙂

W Pikniku wezmą udział:

Organizacje będą na Pikniku wraz ze swoimi podopiecznymi. Będzie się można od nich dowiedzieć wszystkiego o adopcji, o potrzebach psów poszukujących domów, jak i o samych podopiecznych danej organizacji.

Gościem stoiska Stowarzyszenia będzie Pan Przemysław Bryła, który będzie udzielał porad weterynaryjnych. Na naszym stoisku udzielane będą także porady behawioralne oraz odpowiedzi na pytania związane z potrzebami psów, ich psychiką, psimi sportami i innymi aktywnościami.

Firmy Brit i Farmina – będą na swoich stoiskach odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące żywienia czworonogów oraz udzielać porad dietetycznych.

Obecna na Pikniku Fundacja Anikar będzie przeprowadzać warsztaty pierwszej pomocy oraz darmowe pomiary ciśnienia krwi, a także czuwać nad naszym bezpieczeństwem.

Na odwiedzających czekać będzie moc dodatkowych atrakcji:

Będzie dużo konkursów z nagrodami, zabaw dla młodszych i starszych oraz wielkich baniek mydlanych. Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce 🙂 Zapraszamy do śledzenia piknikowego wydarzenia na Facebook.

Serdecznie zapraszamy!

plakat

Szczegóły

Data:
2 lipiec 2017
Godzina:
11:00 - 16:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Miejsce wydarzenia