• To wydarzenie minęło.

Warsztaty artystyczno-ruchowe

22 wrzesień 2022 @ 11:00 - 12:20

Wakacje za nami, wracają warsztaty artystyczno-ruchowe w MNW. Podczas najbliższego spotkania 22.09.22,  przyjrzymy się różnorodnym wizerunkom kwiatów z kolekcji MNW. Następnie przejdziemy do ćwiczeń chińskiej gimnastyki qigong, które zapewnią nam chwilę relaksu, wprowadzą w dobry nastrój i przygotują do kolejnych działań. Na podstawie powiększonych fragmentów obrazów z przedstawieniami roślin będziemy tworzyć własne kompozycje kolorystyczne.

PROWADZĄCA

Marzena Maya Rostkowska – z wykształcenia pedagog, magister sztuki, scenograf, ilustrator, grafik. Pisząca podróżniczka, a z zamiłowania do ruchu instruktorka taiji i qigongu w Fundacji Dantian. Sztuka i ruch to jej pasja, której daje uwagę i czas, którą zamienia na obrazy, książki, zajęcia ruchowe i filmy.

Data:
22 wrzesień 2022