Dzień Otwarty Studia Dantian – 16 marca 2019 (sobota) – Słupecka 4 (Stara Ochota)

Wyjątkowe dni to takie, w których coś ciekawego i nowego dowiadujemy się o sobie, o otaczającym nas świecie, kiedy poznajemy nowych ludzi i spotykamy z nowymi sytuacjami. Jeśli więc najbliższą sobotę, 16 marca, macie ochotę spędzić wyjątkowo, przygotowaliśmy dla Was w Studiu Dantian http://studiodantian.com/home/ofertę bogatą w ruch, zabawę i pomoc na wszelkie dolegliwości ciała.

Nie zdziwi Was pewno, jako przyjaciół Fundacji Dantian, że zaprezentujemy w ten dzień naszą ofertę zajęć taiji czy qigongu, ale pewno nie wszyscy wiedzą, że w Studiu Dantian można zagłębić się w bogatą kulturę japońskich sztuk walki, ucząc się układów kata od niedawno przybyłego do Polski Soke Masanori Ogawa, japońskiego mistrza Iai-do, czyli „drogi miecza”,  ćwiczyć różne systemy jogi, uczyć się szeregu dalekowschodnich tańców: klasycznego tańca chińskiego Shenyun, co znaczy dosłownie „rytm ciała”, tańców Guangchang wu, żartobliwie określanych jako „chińska zumba”, czy tańca z wachlarzami bojowymi.

Motto Fundacji Dantian, „Energia Świadomego Ruchu”, oraz motto Studia Dantian, „Sposób na zdrowie”, znajdują swoją praktyczną ekspresję nie tylko poprzez szereg zajęć o charakterze ruchowym, ale także poprzez warsztaty arteterapii, koncerty gongów i mis tybetańskich, czy cotygodniowe prelekcje i spotkania.

Łącząc tradycję z nowoczesnością, mamy także w naszej ofercie terapeutycznej innowacyjny przyrząd do rehabilitacji, czyli AMA – Aktywizator Mięśni Antygrawitacyjnych – o sprawdzonej w praktyce efektywności w leczeniu szeregu schorzeń, takich jak bóle pleców i kręgosłupa, profesjonalne urządzenie do infraterapii, czyli lampę emitującą w podczerwieni, używaną do biostymulacji w leczeniu m.in. stanów zapalnych stawów i mięśni, szwajcarskie urządzenie Body Detox® Medical do elektrolitycznej kąpieli stóp wspomaganej światłoterapią, przyśpieszającą np. proces leczenia dny moczanowej (podagry, artretyzmu) czy ogólnego oczyszczania organizmu ze szkodliwych substancji. Nie zapominamy też o masażu w jego różnych odmianach.

Organizując Dzień Otwarty, którego program umieszczony jest poniżej, pragniemy nie tylko zaprezentować naszą ofertę i nas samych, ale również zaprosić do współpracy tych, których pasją jest propagowanie zdrowego trybu życia i samorozwoju.

A zatem czekamy na Was w najbliższą sobotę, 16 marca, między godziną 11.00 a 17.00!