Studio Dantian online na ZOOM – AUTOMASAŻ MERIDIANÓW z Janem Glińskim | 28 marca (sobota) godz. 18.00 – 19.00

Zapraszamy na WARSZTAT ONLINE  w sobotę,  28 marca, o godz. 18.00, z Janem Glińskim – długoletnim adeptem i nauczycielem dalekowschodnich sztuk walki i zdrowia.

AUTOMASAŻ MERIDIANÓW

Automasaż Meridianów jest uważany za najstarszą historycznie formę terapii manualnej. Spontanicznie reagujemy na bóle głowy czy mięśni masując, uciskając bolące miejsca.
W Chinach stopniowe odkrywanie sieci meridianów i związany z tym rozwój akupunktury, zaowocował również wykorzystaniem tej wiedzy do rozwoju akupresury, która może być dużo łatwiej niż akupunktura stosowana przez praktycznie każdego do autoterapii, przy niewielkim ryzyku wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.

W trakcie warsztatu omówimy na konkretnych przykładach często stosowane formy automasażu, przedstawione w sposób niewymagający głębszej wiedzy o przebiegu meridianów i znajdujących się na nich punktów akupunktury, koncentrując się na praktycznych radach masowania wybranych punktów związanych z często spotykanymi schorzeniami.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTACIE ONLINE?

Inwestycja – 19 zł

1. Formą zapisu jest przelew w wysokości 19 zł o tytule: Automasaż Meridianów – wykład online na konto Fundacji Dantian – Bank PKO SA, nr konta: 06 1240 6218 1111 0010 7770 4082
  2. Po wykonaniu przelewu, prześlij nam potwierdzenie na email: studiodantian@gmail.com
  3. Dostaniesz od nas email zwrotny z zaproszeniem do wirtualnej platformy, na której odbędzie się wykład
  4. Uwaga! Zapisy i płatności przyjmujemy do 28 marca do godz. 15.00

CZAS I MIEJSCE SPOTKANIA?

Spotykamy się o 28 marca o godzinie 18.00 ONLINE na platformie ZOOM. Czas trwania – ok. 1 godziny.
  • Wcześniej pobierz na komputer lub telefon bezpłatną aplikację ZOOM: https://zoom.us/join
  • Na godzinę przed spotkaniem otrzymasz od nas mail z linkiem do pokoju oraz ID i hasło do zalogowania się na wydarzenie

W razie potrzeby, służymy pomocą ????

Zapraszamy po wiedzę!