QiFit FESTIVAL | II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ENERGII ŚWIADOMEGO RUCHU | MAiP ul. Solec 24, 8-9 października

W drugi weekend października zapraszamy na wydarzenie, którego w Polsce jeszcze nie było! Festiwal Energii Świadomego Ruchu, lokalnie w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie oraz na żywo, online w (…)

Relacja z warsztatów w Porąbce!

Za nami warsztaty “Wibrujące organy” w Domu Przebudzeń w Porąbce. W trakcie warsztatów harmonizowaliśmy pracę organów wewnętrznych, rozumianych nie anatomicznie, a funkcjonalnie, zgodnie z Klasyczną Medycyną Chińską. Uwzględniając w jakich (…)

QIGONG A NOWOTWORY

CZY ĆWICZENIA QIGONGU MOGĄ BYĆ ISTOTNYM ELEMENTEM SKŁADOWYM W PROFILAKTYCE I TERAPII ONKOLOGICZNEJ ? ZDECYDOWANIE TAK, brzmi odpowiedź, w oparciu o doświadczenia nie tylko Klasycznej Medycyny Chińskiej i współczesnych chińskich (…)

WAKACJE Z QIGONGIEM W MNW | Muzeum Narodowe | al. Jerozolimskie 3 | środy, godz. 10.30 | początek 6.07.22

Sztuka zaprasza nas do zanurzenia się w jej formach, kolorach i strukturach. Zbliżamy się do niej poprzez kontemplację i doświadczanie. Podobne zagłębiamy się w świadomy ruch – qigong, odnajdując w (…)

QIGONG NA LATO – TRZY KOLEJNE PIĄTKI | początek 10.06.22 | MDK ul. Łazienkowska 7, godz. 18.30

Zbierz swój zestaw ćwiczeń na wakacje! Lato coraz bliżej i warto mieć w swoim arsenale aktywności, ćwiczenia qigong-u, których prozdrowotne działanie wzrasta w kontakcie z przyrodą, oraz takie, które możemy (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

ÓSME URODZINY FUNDACJI DANTIAN | ĆWICZYMY I ŚWIĘTUJEMY | Łazienki Królewskie | 15.05.22 godz. 9.00

15 maja nasza Fundacja kończy 8 lat! Ósemka (八)uważana jest przez Chińczyków za najszczęśliwszą liczbę, ponieważ 八bāwymawia się podobnie jak 发fā, bogacenie się. Niech to będzie dobra wróżba dla naszej Fundacji 😀. Ósemka często (…)

ROZWIŃ SKRZYDŁA NA WIOSNĘ | ŚWIATOWY DZIEŃ TAIJI I QIGONG-u | Łazienki Królewskie, 30.04.22 godz. 9.45