Relacja z Chodzonego antyrakowego qigongu Guolin

Jesteśmy już po pierwszych, pilotażowych warsztatach z “CHODZONEGO, ANTYRAKOWEGO QIGONGU GUOLIN”. W małej grupie przez kilka dni w Studio Burdąg praktykowaliśmy prawidłowy oddech połączony z marszem naturalnym – Ziran Xing (…)

Relacja z warsztatów w Porąbce!

Za nami warsztaty “Wibrujące organy” w Domu Przebudzeń w Porąbce. W trakcie warsztatów harmonizowaliśmy pracę organów wewnętrznych, rozumianych nie anatomicznie, a funkcjonalnie, zgodnie z Klasyczną Medycyną Chińską. Uwzględniając w jakich (…)

CODZIENNY RYTUAŁ ZDROWIA | QIGONG | początek 27.05.22 godz. 18.30 | MDK, ul. Łazienkowska 7

Zapraszamy na dwa spotkania z Codziennym Rytuałem Zdrowia. Poznaj ten komplementarny zestaw 15 ćwiczeń, wykonywanych przed każdym treningiem taiji czy qigongu w tradycji Starego Stylu Yang Taiji Quan. To wspaniały sposób (…)

Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

ÓSME URODZINY FUNDACJI DANTIAN | ĆWICZYMY I ŚWIĘTUJEMY | Łazienki Królewskie | 15.05.22 godz. 9.00

15 maja nasza Fundacja kończy 8 lat! Ósemka (八)uważana jest przez Chińczyków za najszczęśliwszą liczbę, ponieważ 八bāwymawia się podobnie jak 发fā, bogacenie się. Niech to będzie dobra wróżba dla naszej Fundacji 😀. Ósemka często (…)

Zdjęcie z dnia taiji i qiongu

Relacja ze Światowego Dnia Taiji i Qigongu 2022

Była to już dziewiąta, wspólna celebracja Światowego Dnia Taiji I Qigongu w pięknej, wiosennej scenerii parku Łazienek Królewskich. Każdego roku, w ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na (…)

Trening weekendowy, adepci taiji w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Kto rano wstaje…

Kwiecień przywitał nas powrotem zimy w pięknej, zimowej scenerii Łazienek Królewskich i nasz poranny trening taiji i qigongu miał w sobie coś z magii. W teorii Pięciu Elementów (Pięciu Żywiołów, Pięciu (…)

Cztery dni z Mistrzami!

Jak ten czas szybko płynie… 7 czerwca 2020 roku odbyły się nasze pierwsze w historii Starego Stylu Yang Taiji egzaminy online, a 29 października 2021 już kolejne, tym razem na (…)

Siedem lat z Fundacją Dantian

Właśnie mija siedem lat Fundacji Dantian … To i długo i krótko zarazem… Patrzymy zwykle przed siebie, po horyzont, z tą samą wizją, która przyświecała nam kiedy zakładaliśmy Fundację. Każda (…)

15 maja 2020 roku Fundacja Dantian kończy 6 lat!

15 maja 2020 roku Fundacja Dantian kończy 6 lat! Świętujemy w kameralnym gronie, ze względu na ograniczenia. Zdmuchujemy zdecydowanym ruchem szabli 6 świeczek z urodzinowego tortu, życząc sobie jeszcze więcej (…)