Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

EFT TAPPING | TECHNIKA OPUKIWANIA CIAŁA | 20.05.22 godz. 18.30 | MDK, ul. Łazienkowska 7

EFT Tapping to metoda pracy z ciałem, emocjami i umysłem. Bezbolesna, będąca też prostym sposobem leczenia. Na zajęciach dowiesz się dlaczego najlepiej zajmować się sobą kompleksowo oraz jak bardzo ciało, emocje i umysł idą (…)

Ósme urodziny Fundacji Dantian

15 maja nasza Fundacja kończy 8 lat! Ósemka (八) uważana jest przez Chińczyków za najszczęśliwszą liczbę, ponieważ 八 bā wymawia się podobnie jak 发 fā, bogacenie się. Niech to będzie dobra wróżba dla naszej Fundacji 😀. Ósemkę spotykamy (…)

ÓSME URODZINY FUNDACJI DANTIAN | ĆWICZYMY I ŚWIĘTUJEMY | Łazienki Królewskie | 15.05.22 godz. 9.00

15 maja nasza Fundacja kończy 8 lat! Ósemka (八)uważana jest przez Chińczyków za najszczęśliwszą liczbę, ponieważ 八bāwymawia się podobnie jak 发fā, bogacenie się. Niech to będzie dobra wróżba dla naszej Fundacji 😀. Ósemka często (…)

Zdjęcie z dnia taiji i qiongu

Relacja ze Światowego Dnia Taiji i Qigongu 2022

Była to już dziewiąta, wspólna celebracja Światowego Dnia Taiji I Qigongu w pięknej, wiosennej scenerii parku Łazienek Królewskich. Każdego roku, w ostatnią sobotę kwietnia, o godzinie 10.00 czasu lokalnego, na (…)

Trening weekendowy, adepci taiji w Łazienkach Królewskich w Warszawie

Kto rano wstaje…

Kwiecień przywitał nas powrotem zimy w pięknej, zimowej scenerii Łazienek Królewskich i nasz poranny trening taiji i qigongu miał w sobie coś z magii. W teorii Pięciu Elementów (Pięciu Żywiołów, Pięciu (…)

Zdjęcie orła

Otwórz skrzydła na wiosnę!

Jeśli chcesz wystartować na wiosnę z regularnymi ćwiczeniami, ten wpis jest dla Ciebie. Dowiesz się czym jest qigong Wudang, co to są meridiany ścięgnisto-mięśniowe i jakie ćwiczenie pomaga na wszystko! (…)

ABC QIGONGU ONLINE – NOWY CYKL KRÓTKICH ODCINKÓW Z ĆWICZENIAMI QIGONGU | dostępny na Platformie QiFit od 11.03.22

W obecnym czasie stres i gonitwa myśli, wynikająca z nadmiaru informacyjnego szumu, powodują, że szczególnie potrzebujemy chłodnej głowy, aby ten szum zweryfikować, przesiać i podjąć właściwe działania. Wydaje się szczególnie (…)