Urodziny 8 Fundacji Dantian

Jak ten czas leci! Mamy już 8 lat!

Prawie trzy tysiące dni działalności za nami!!! Dokładnie tak! Mamy jako Fundacja Dantian porządne 8 lat!.W ostatnią, rocznicową niedzielę celebrowaliśmy zatem naszą satysfakcję, determinację i wytrwałość, bycie na stanowisku i (…)

Ósme urodziny Fundacji Dantian

15 maja nasza Fundacja kończy 8 lat! Ósemka (八) uważana jest przez Chińczyków za najszczęśliwszą liczbę, ponieważ 八 bā wymawia się podobnie jak 发 fā, bogacenie się. Niech to będzie dobra wróżba dla naszej Fundacji 😀. Ósemkę spotykamy (…)

ÓSME URODZINY FUNDACJI DANTIAN | ĆWICZYMY I ŚWIĘTUJEMY | Łazienki Królewskie | 15.05.22 godz. 9.00