Relacja z Międzynarodowego Dnia Osób Starszych | Ogród Saski, 29.09.2019

Już piąty rok z rzędu uczestniczyliśmy w ubiegłą niedzielę w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych,  corocznej imprezie w Ogrodzie Saskim, zwanej Jarmarkiem Kreatywności i organizowanej przez Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich.  Jest (…)

Weekend z Fundacją Dantian 29-30 września

Serdecznie zapraszamy w pierwszy jesienny weekend na nasze pokazy i do wspólnych ćwiczeń z Fundacją Dantian. Możecie spotkać nas w sobotę na Starym Mokotowie oraz w niedzielę w Ogrodzie Saskim. (…)

Jarmark kreatywności w Ogrodzie Saskim

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych już po raz trzeci Fundacja Dantian miała przyjemność uczestniczyć w obchodach tego święta w Ogrodzie Saskim. Ten wyjątkowy dzień (co pokazuje filmik ze spotkania) (…)

Dzień Seniora w Ogrodzie Saskim

Ostatniej niedzieli, 02 października, w Ogrodzie Saskim, odbyła się doroczna impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. Nasza Fundacja Dantian była oczywiście obecna i aktywna! Program był bogaty, pagoda znakomita (…)

Ogród Saski – przestrzenią ludzi ćwiczących w każdym wieku!

Za nami piękna, słoneczna niedziela w Ogrodzie Saskim, a więc idealne warunki do aktywnego uczczenia Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, tradycyjnie już sprawnie zorganizowanego przez Fundację „mali bracia Ubogich”. W największym skrócie – było (…)

Sportowy weekend z Fundacją Dantian!

W sobotę  i niedzielę, 3 i 4 października,  zapraszamy Was do wspólnych ćwiczeń oraz aktywnego wolontariatu podczas dwóch imprez: Narodowy Dzień Sportu – SOBOTA – planujemy serię pokazów naszej formy taijiquan oraz qigongu między 13:00 a 15:00 (…)