CHODZONY, ANTYRAKOWY QIGONG GUOLIN | JEDWABNO, STUDIO BURDĄG | warsztat wyjazdowy 25-30.09.22

Wśród tzw. chorób cywilizacyjnych, choroby nowotworowe są drugą, po chorobach układu krążenia, przyczyną zgonów na świecie. Podobnie jest i u nas. Kobiety w Polsce najczęściej chorują na raka piersi, a (…)

QIGONG A NOWOTWORY

CZY ĆWICZENIA QIGONGU MOGĄ BYĆ ISTOTNYM ELEMENTEM SKŁADOWYM W PROFILAKTYCE I TERAPII ONKOLOGICZNEJ ? ZDECYDOWANIE TAK, brzmi odpowiedź, w oparciu o doświadczenia nie tylko Klasycznej Medycyny Chińskiej i współczesnych chińskich (…)

WAKACJE Z QIGONGIEM W MNW | Muzeum Narodowe | al. Jerozolimskie 3 | środy, godz. 10.30 | początek 6.07.22

Sztuka zaprasza nas do zanurzenia się w jej formach, kolorach i strukturach. Zbliżamy się do niej poprzez kontemplację i doświadczanie. Podobne zagłębiamy się w świadomy ruch – qigong, odnajdując w (…)